Hakkımızda

Firmamız Erşah Makina Limited Şirketi endüstriyel imalat faaliyetlerine ÇELİK YAPILAR ile başlamıştır.Çözüm ortağı olduğu birçok küçük veya büyük projelerde sorunsuz ve zamanında iş teslimi yaparak güvenilir firma olduğunu ispatlamıştır.

Erşah Makina Limited Şirketi , estetik ve güçlü tasarımları , ekonomik çözümleri ve hızlı servis hizmetiyle Türkiyede Çelik Konstrüksiyon,Termik Santralleri, Doğal Gaz Çevrim Santralleri, Atık Su Arıtma Tesisleri, Petrol Rafineleri, Çimento Fabrikaları, Hydrocracker Tesisleri, Demir Çelik Fabrikaları,  Lastik Fabrikaları, Uzun Mesafeli Konveyor Hatları, Havalimanları, Toplu Konut Projeleri, Alışveriş Merkezi İnşaatları ve daha bir ok sektör için Endüstriyel Tesis inşaatlarını deneyimli ekibi ve geniş makine parkuruyla gerçekleştirebilecek yeterliliktedir.

Erşah Makina Limited Şirketi ,faaliyetleri süresince çelik yapı mimarisinde de birçok başarılı projeyi tamamlamıştır.Referansları arasında çelik konstrüksiyon yapılar ile devasa fabrika , Termik Santral , otopark , hastane , bina , iş merkezi , okul ve hastane binaları bulunmaktadır.

Firmamız Erşah Makina Limited Şirketi , personeli daima deneyimli konusunda ehliyetli ve özverili olarak çalışmaktadır.Otomotiv, iş makineleri , döküm sanayisi , cam sanayisi ve çelik işleme merkezlerine kısacası birçok geniş alanda yaptığı özel tasarım , amaca uygun çelik yapı  tasarımlarıyla farklı bir vizyonu olduğunu ortaya koymuştur.

Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe, Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedefleyen Erşah Makina Limited Şirketi, bulunduğu sektördeki her türlü proje ihtiyacına cevap verebilmek üzere, gelişen teknolojileri yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Firma faaliyetlerinin, sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, zamanında proje teslimlerinin yapılması, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması, firma temel ilkelerini oluşturmaktadır.

Kalite yaklaşımı, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunma taahhüdünün yanı sıra, topluma faydalı olmayı, ülkeye katma değer yaratırken, çalışanlarına güvenli ve çağdaş bir çalışma ortamı sağlamayı ve faaliyetlerinde çevreye oluşabilecek olumsuz etkilerini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

hakkımızda 2